Popis chaty

Chata Rapant s kapacitou 12 osob stojí na soukromém pozemku v obci Malá Morava část Vysoký Potok cca 3 km od obce směrem k poutnímu místu Svatá Trojice. Kolem chaty se nachází louky a smíšené lesy. V okolí chaty nejsou žádné další rekreační objekty, což zaručuje naprostý klid pro Vaši letní nebo zimní dovolenou, popř. zde nebudete Vy nikoho rušit ;). Přístup k chatě je po silnici z obce Malá Morava část Vysoký Potok. Silnice je udržovaná celoročně, takže sem dojedete bez problému také v zimě. U chaty je možné zaparkovat cca 4 vozidla. 

Chata je vybavená k celoročnímu užívání.

V přízemí chaty Je sociální zařízení (sprcha + WC), moderní, plně vybavená kuchyň se spotřebiči (rychlovarná konvice,sporák,mikrovlná trouba,lednice s mrazákem,toastovač, nádobí pro cca 12 osob)

V přízemí se dále nachází ve společenské místnosti jídelní stůl, krásný stylový krb s pecí. V rohu místnosti je televize s DVD přehrávačem a satelitním příjmačem. Ve společenské místnosti se nachází rozkládací gauč s možností přistýlky.

V prvním patře chaty se nachází sociální zařízení (WC) a dvě ložnice.

První samostatná ložnice je vybavena dvoulůžkem,

druhá ložnice je vybavená 2 x dvoulůžkem a 1 x samostatné lůžko. Z druhé ložnice je přístup do třetí podkrovní ložnice, kde je celkem 7 lůžek ( 2 x dvě lůžka, 3x lůžko) V prvním patře je z první a druhé ložnice možný vstup na balkón, ze kterého je úžasný výhled na okolní krajinu.

U chaty je možné využít, houpačky, ruské kuželky, posezení s grilem a ohništěm, venkovní bazén o průměru 3,6m se solárním ohřevem, kterým je chata vybavená na letní prázdniny.

Interiér


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

Krásy blízkého okolí


Pohled na Sviní horu Pohled na Sviní horu
Pastva Malá Morava Pastva Malá Morava
Podlesí Podlesí
Sjezdovka -zima Sjezdovka -zima
Pohled na Sviní horu Pohled na Sviní horu
Vysoký Potok -u vysílače Vysoký Potok -u vysílače
Sjezdovka Sjezdovka
Vysoký Potok Vysoký Potok
Valbeřice Valbeřice
Pastva- Vysoký Potok Pastva- Vysoký Potok
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

Exteriér 2019


 
 
 
 
 
Balkon č.1 Balkon č.1
pohled-z-balkonu č 1 pohled-z-balkonu č 1
pohled z balkonu č.2 pohled z balkonu č.2
Schody k potoku Schody k potoku
Vchod Vchod
zima zima
 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie